ТУРНІР З ПЕТАНКУ В ІРПЕНІ: ВШАНУВАННЯ І СПОРТОВА МАЙСТЕРНІСТЬ
7 квітня в місті-герої Ірпені відбувся турнір з петанку, присвячений 2-й річниці визволення міста від російських загарбників.
2024-04-08 11:14

Участь в ньому взяли 36 спортсменів з різних міст України.

До початку турніру представники клубу «Аптаун» провели майстер-клас для новачків, протягом якого ознайомили з правилами петанку всіх бажаючих. В кінці цього тренінгу було зіграно дружній матч у форматі «триплети».
 
Формат змагань – «супермеле» - передбачає зміну в складах команд в кожному турі. Всього регламентом було передбачено 4 тури, тривалістю 50 хвилин + 1 «додатковий кошонет». Ігри між 12-ма командами-триплетами проходили на 6-ти чудових майданчиках 3-го Ліцею Ірпінської міської ради.
 
Перемогу в цьому турнірі святкував багаторазовий чемпіон України з петанку Дмитро Бугай (петанк-клуб «Фейр Плей). 2-ге та 3-тє місця посіли гравці клубу «Аптаун» - Черевань Владислав та Рафальський Євген. Окрім представників вищезгаданих клубів участь взяли також спортсмени, що грають за петанк-клуб «Ірпінь» та «Кошовий».
 
Дякуємо за допомогу в проведенні змагання Ірпінській міській раді та Київській обласній федерації петанку.
 
Маємо надію, що подібні заходи сприятимуть розвитку петанку, заохочуючи всіх бажаючих доєднатися до цієї захопливої гри.
 
© 2024 Uptown Petanque Club