Турнір з петанку «На честь захисників і захисниць України»
Минулого вікенду у Києві пройшов турнір з петанку «На честь захисників і захисниць України».
2024-03-18 11:51
Змагання проходили в категоріях «тети», «дуплети» та «триплети», участь в яких взяли близько 40 спортсменів з різних міст нашої країни.
 
В «тетах» найкращим виявився Сергій Бабяк («Кошовий»), який у фіналі переміг Дмитра Бугая («Фейр Плей») з рахунком 13:10. В поєдинку за 3-тє місце перемогу святкував Ігор Коваленко («Фейр Плей»). Він обіграв Світлану Кіприч («Фейр Плей») з аналогічним рахунком. 
 
Переможцем турніру «дуплетів» стала команда у складі Владислава Годованця («Ужгород») та Валентина Лемешевського («Фейр Плей»). У фінальному матчі вони переграли подружжя Фреликів, Сергія та Вікторію (обидва - «Фейр Плей») з рахунком 11:8. Бронзові нагороди отримав тандем Дмитро Бугай/Вероніка Гоменюк («Кошовий»). Вони обіграли дует Дар’я Яровенко/Микола Кузовкін (обидва – «Аптаун») з рахунком 9:5.
 
В останній день змагань розігрувався комплект нагород у «триплетах». У фіналі зійшлись команди Владислав Годованець/Валентин Лемешевський/Павло Грибачов («Фейр Плей») – Дмитро Бугай/Тетяна Лемешевська («Фейр Плей»)/Сергій Курдибаха («Київ»). Рахунок матчу - 12:8. Третє місце посів «триплет» Вероніка Гоменюк/Сергій Бабяк/Андрій Каменєв («Таббі»), який обіграв команду з «Аптауна» Володимир Роговенко/Євген Рафальський/Дмитро Лисенко з рахунком 13:5.
 
Висловлюваємо подяку організаторам за якісний турнір.
Слава Україні! Слава Збройним Силам!
 
 
© 2024 Uptown Petanque Club