«Сакура-2024»
Минулого вікенду, з 3-го по 5-те травня, в Ужгороді пройшов традиційний міжнародний турнір «Сакура-2024».
2024-05-07 09:55

Змагання відбувались в Боздоському парку у форматах «тет-а-тет», «дуплети», «триплети». Участь в них взяли близько 50-ти спортсменів з України, Словаччини, Німеччини та Франції. Вишгородський клуб на цих змаганнях представляли Дар’я Яровенко, Микола Кузовкін, Владислав Черевань та Валерій Ковальчук.

В перший день турніру, в «тетах», змагались 41 спортсмен. Приємно зазначити, що гравці «Аптауну» посіли доволі високі місця. Після 4-х кіл «швейцарки» до 1/8 фіналу (група «А») вийшли Дар’я Яровенко та Владислав Черевань, а от в наступну стадію вийшла тільки Дар’я, яка продемонструвала чудову гру. На жаль, в півфінал їй вийти не вдалося через поразку від Андрія Каменєва з рахунком 11:13, який в підсумку посів 3-тє місце в загальному заліку. Перемогу ж святкував Петро Гойс, який у фіналі переграв Владислава Годованця з рахунком 13:11. В групі «Б» (25 учасників) «срібну» нагороду виборов петанкіст нашого клубу Микола Кузовкін. Вітаємо його з цим успіхом!

Наступного дня спортсмени (23 команди) змагались в «дуплетах». Після 4-х кіл «швейцарки» та матчів плей-офф до фіналу дістались «дуети» Дмитро Бугай/Ігор Сехін та Євгеній Лиховидов/Власта Височанська. З рахунком 13:6 перемогли Дмитро та Ігор. Бронзові медалі дістались «дуплету» Маріо Пресутті/Петро Гойс. А от в групі «Б» наш Микола Кузовкін знову отримав «срібну» медаль разом з напарником Ярославом Гелясом. Ще раз вітання Миколі!

В неділю пройшли змагання в «триплетах». Участь в них взяли 15 команд. Показуючи феноменальну гру протягом всього турніру, наш «триплет» у складі Миколи Кузовкіна, Владислава Череваня та Валерія Ковальчука посів 3-тє місце. Це неймовірний успіх для доволі молодого петанк-клубу «Аптаун». Найкращою ж в цій категорії стала команда у складі Пітер Поль Гілладе/Андрій Ганусич/Анатолій Мущинка. У фіналі турніру вони були сильнішими за команду Тараса Грицюка/Юрія Шипляка/Юрія Четверикова.

Загалом, варто відзначити чудову (як завжди) організацію турніру «Сакура» та незабутню атмосферу, яка панувала на майданчиках протягом 3-х днів.

Вітаємо всіх гравців «Аптауну» з прекрасними результатами під час цих змагань!