Результати турніру з петанку на честь Володимира Гвоздя
30-31 березня, у парку Перемоги у сонячному місті Мукачево відбувся турнір з петанку на честь Володимира Гвоздя
2024-04-03 14:45

Ці змагання відкрили літній сезон змагань з петанку в Україні. Турнір був приурочений до пам'яті Володимира Гвоздя, міського активіста та співзасновника петанк-клубу "Мукачево", який заснував клуб у день свого народження - 27 березня. Також цього року відзначалася 12-та річниця створення Мукачівського петанк-клубу. Турнір проводився за підтримки Управління освіти, культури, молоді та спорту Мукачівської міської ради.

У турнірі змагалися два дні: тет-а-тет у перший та дуплети у другий. Обидва дні проходили за швейцарською системою відбору в чотири кола. У дисципліні тет-а-тет перші місця посіли Юрій Шипляк (петанк-клуб "Перший закарпатський"), Пітер Гілладе (петанк-клуб "Ужгород") та Вероніка Гоменюк (петанк-клуб "Кошовий"). У групі "Б" перемогли Євген Агоста (петанк-клуб "Ужгород"), Василь Ларь (петанк-клуб "Челлена Сува") та Тетяна Германюк (петанк-клуб "Кошовий").

У другий день турніру, у дисципліні дуплети, перемогли Василь Аксьом (петанк-клуб "Мукачево") та Пітер Гілладе (петанк-клуб "Ужгород"), Юрій Шипляк (петанк-клуб "Перший Закарпатський") та Яро Геляс, а також Тетяна Стець (петанк-клуб "Челлена Сува") та Вероніка Гоменюк (петанк-клуб "Кошовий") і Власта Височанська та Ігор Сехін (петанк-клуб "Ужгород").

Петанк клуб "Uptown" приєднується до привітань з початком нового змагального сезону та бажає наснаги до великих звершень.

© 2024 Uptown Petanque Club