РЕЗУЛЬТАТИ «РІЗДВЯНОГО» ТУРНІРУ З ПЕТАНКУ
З 22-го по 24-е грудня в Києві відбувся традиційний «Різдвяний» турнір з петанку.
2023-12-28 13:11

В ньому взяли участь більше 40 гравців з багатьох куточків України. Протягом трьох днів на майданчиках панувала дружня спортивна атмосфера.

В змаганнях «тет-а-тет» перемогу святкував Олександр Коваль з Києва. У фіналі він виявився сильнішим за Павла Грибачова з Харкова. Збільшив свій медальний доробок «бронзою» цього турніру киянин Дмитро Бугай, який переграв Тарас Грицюка зі Львова в матчі за 3-є місце.

В дисципліні «дуплети» найсильнішою стала команда у складі Вероніки Гоменюк та Андрія Камєнєва. Друге місце посів дует з нашого петанк-клубу «Аптаун» - Дмитро Лисенко та Маріо Пресутті, а «бронзові» нагороди вибороли кияни Сергій Курдибаха та Олександр Коваль.

Турнір серед «триплетів» виграла команда у складі новокаховчанина Владислава Годованця та подружжя Лемешевських, Валентина та Тетяни, з Харкова. Вони переграли у фіналі «триплет» Сергія Курдибахи, Олександра Коваля та Вероніки Гоменюк. Третє місце завоювала команда у складі Дмитра Бугая, полтавчанина Володимира Кейбала та гравці «Аптауну» Володимира Роговенка.

 

© 2024 Uptown Petanque Club