Чемпіонат Європи з петанку серед жінок у Санта-Сусанна, Іспанія
🇪🇸 11-14 липня
2024-07-17 14:43

🇺🇦 Національна збірна України: капітан Лілія Литвин, Вероніка Гоменюк, Юлія Машаровська (петанк-клуб «Кошовий»), Власта Височанська (петанк-клуб «Ужгород»), тренер Андрій Каменєв.

Турнір у дисципліні «триплети»Турнір проходив за швейцарською системою в п'ять кіл. Перші 16 команд пройшли у фінальну частину, решта — у «Кубок Націй».

Наші спортсменки зіграли 5 матчів проти Естонії, Австрії, Литви, Монако та Чехії, виборовши одну перемогу (13:4 проти Литви) і продовжили боротьбу у «Кубку Націй».

У першому турі «Кубка Націй» знову грали проти Чехії, але програли на екстра-кошонеті.

Дисципліна «тир»

🇺🇦 Власта Височанська набила 14 пунктів у першому турі, але в другому турі показала гірший результат і не пройшла далі.

ПідсумкиЧемпіонки Європи в «триплетах» — команда Бельгії, у «тирі» — спортсменка з Іспанії. Переможці «Кубка Націй» — команда Норвегії.

Дякуємо нашій команді за відданість у кожному матчі. Ваша праця та натхнення важливі для нас усіх. Разом до нових перемог! 💙💛