Чемпіонат України з петанку для жіночих команд
Минулого вікенду в Ірпені, який називають містом-героєм, пройшов Чемпіонат України з петанку для жіночих команд у категоріях «триплети» та «тир».
2024-04-22 22:03

За участь у змаганнях змагалися 37 учасниць з міст Києва, Київської, Харківської, Львівської та Закарпатської областей. В складі однієї з команд участь в ньому брала гравчиня з нашого клубу - Дарья Яровенко.

Чемпіонат стартував 19 квітня. У категорії «тир» змагалося 12 гравчинь. Після двох кіл визначили півфіналісток турніру. У першому матчі Вероніка Гоменюк перемогла Лілію Литвин з рахунком 15:3, а у другому Власта Височанська перемогла Тетяну Гілладе з рахунком 7:5. Литвин обіграла Гілладе у матчі за третє місце з рахунком 7:0. У фіналі видалися гострі бої, і перемогу з рахунком 12:8 здобула Власта Височанська, представниця петанк-клубу «Ужгород».

В суботу та неділю 10 команд змагались за звання чемпіонок України в категорії «триплети». На урочистому відкритті був присутній міський голова Ірпеня Олександр Маркушин, який вітав всіх учасниць та зробив перше закидання «першого кошонету». Загалом, хочемо подякувати пану Олександру та Ірпінській міській раді за сприяння у проведенні цього турніру.

Ігри в суботу розпочалися о 9:30 та тривали аж до 21:00 (було зіграно 7 турів). Це сталося через повітряні тривоги та невтішні погодні умови, передбачені на наступний день. Проте це не завадило дівчатам продемонструвати чудову гру. Перед останнім туром вже було відомо, що чемпіонками стали дівчата з Львівської області.

Також, у останньому турі відбулася непересічна подія. Матч між командами Литвин та Височанської (9:5) транслювався в прямому ефірі телеканалу Xsport. Маємо надію, що це сприятиме розвитку петанку в Україні, і віримо, що подібні трансляції будуть і під час наступних чемпіонатів України.

© 2024 Uptown Petanque Club