WESOŁYCH ŚWIĄT I NOWEGO ROKU 2024!
Uptown Pétanque Club życzy wszystkim Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku 2024!
2023-12-25
W tym roku nasz klub brał czynny udział w życiu petanque Ukrainy. Zawodnicy drużyny Wyszgorodu rywalizowali w mistrzostwach i Pucharach Ukrainy, bronili barw reprezentacji Ukrainy na Mistrzostwach Europy wśród weteranów. Ponadto zorganizowaliśmy kilka turniejów petanque o znaczeniu ogólnopolskim. Również sportowcy „Uptown” prowadzą stałą pracę z personelem wojskowym przechodzącym rehabilitację. Petanque jest ważnym elementem w tym kierunku, dlatego w przyszłym roku ta współpraca na pewno będzie kontynuowana. Na uwagę zasługuje także popularyzacja gry w petankę wśród dzieci i młodzieży. Zaznajomieni już z grą uczniowie szkół Wyszgorodu wzięli nawet udział w turnieju wraz z zawodowymi graczami. Życzymy zatem wszystkim dużo zdrowia, spokojnego nieba, spełnienia marzeń i zwycięstw w nadchodzącym roku!
© 2024 Uptown Petanque Club