PODPISANIE MEMORANDUM O WSPÓŁPRACY
W dniu 21 listopada 2023 roku w mieście Wyszogród zostało podpisane Memorandum Intencyjne pomiędzy
2023-11-23
organizacją pozarządową „Uptown Petanque Club”, organizacją pracodawców „Wyszogród Lokalna Federacja Pracodawców w Dziedzinie Turystyki” oraz spółką z oo „Vyshegrad-Tour”. Dzięki temu dokumentowi strony zgodziły się na chęć współpracy i popularyzacji rozwoju petanki w Wyszgorodzie. Ponadto uczestnicy Porozumienia dążą do nawiązania długoterminowej współpracy w obszarach sportu i turystyki, rekreacji i rozrywki, a także w zakresie opracowywania programów rehabilitacyjnych dla wojska itp. W tym roku nasz klub był organizatorem Pucharu Ukrainy w Petanque w dyscyplinach mieszanych, który odbył się w październiku w kompleksie hotelowym Wyszegrad. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku zwiększymy liczbę zawodów w petankę rozgrywanych na tym terenie.
© 2024 Uptown Petanque Club